UITSLAGEN EDITIE 2014


Definitieve uitslag plus tussentijden

Toelichting: wisseltijd is lopen vanaf de brug t/m eerste schaatsronde
pos startnr naam categorie totale tijd looptijd  wisseltijd Schaatstijd schaatsronden snelste schaatsronde snelheid  
1 1936 Eline Lute-Kuin KD 0:43:14,230 0:21:56,467 04:06,044 0:17:11,719 27 37,461 35,593  
2 1933 Willeke Koers KD 0:48:33,732 0:25:48,874 05:20,486 0:17:24,372 27 36,744 36,287  
3 1937 Rina Molenaar KD 0:51:22,415 0:27:25,601 05:23,280 0:18:33,534 27 38,243 34,865  
4 1934 Angelique Kuipers KD 0:53:18,829 0:25:11,348 05:34,482 0:22:32,999 27 48,472 27,507  
5 1938 Mieke van de Poll KD 0:56:05,086 0:29:17,687 06:11,211 0:20:36,188 27 45,383 29,38  
6 1940 Ingrid Tielemans KD 1:01:32,726 0:30:40,955 06:48,335 0:24:03,436 27 51,953 25,664  
7 1931 Miranda Buur KD 1:14:20,462 0:35:52,173 07:44,288 0:30:44,001 27 01:09,2 19,268  
8 1932 Renate Heijstra KD 1:14:22,284 0:30:47,533 08:37,648 0:34:57,103 27 01:14,6 17,88  
9 1939 Marije Roozendaal KD 1:19:39,025 0:35:22,861 11:52,594 0:32:23,570 27 01:08,3 19,512  
10 1930 Carla Aalders KD 0:58:04,544 0:27:53,711 06:32,326 0:23:38,507 26 51,864 25,708  
11 1935 Amy van der Luit KD DNS              
12 1941 Liselotte Verdoorn KD DNS              
                       
pos startnr naam categorie totale tijd looptijd  wisseltijd Schaatstijd schaatsronden snelste schaatsronde snelheid  
1 1964 Rijsracers KDUO 0:39:49,039 0:19:36,333 04:04,347 0:16:08,359 27 35,935 37,104  
2 1963 Reijnders &Co KDUO 0:40:41,328 0:19:50,494 03:50,538 0:17:00,296 27 36,939 36,096  
3 1961 Old Travellers KDUO 0:41:18,748 0:20:18,241 03:52,218 0:17:08,289 27 37,196 35,846  
4 1953 De Hertjes KDUO 0:42:35,221 0:21:54,872 03:45,199 0:16:55,150 27 35,529 37,528  
5 1965 Sofati KDUO 0:43:29,800 0:19:19,207 04:02,514 0:20:08,079 27 44,804 29,759  
6 1960 Mannen MetBaarden KDUO 0:48:03,371 0:21:18,203 05:46,734 0:20:58,434 27 41,712 31,965  
7 1959 Krasse Knarren KDUO 0:49:47,242 0:24:56,172 04:39,478 0:20:11,592 27 38,686 34,466  
8 1950 Benmarije KDUO 0:50:42,072 0:27:03,812 06:03,878 0:17:34,382 27 36,524 36,506  
9 1972 Walvaartjes KDUO 0:51:01,826 0:25:36,866 05:02,564 0:20:22,396 27 41,996 31,749  
10 1954 Goldebeld KDUO 0:52:32,631 0:21:20,216 04:51,632 0:26:20,783 27 55,274 24,122  
11 1958 Komt Goed KDUO 0:53:44,112 0:26:54,376 04:46,705 0:22:03,031 27 48,433 27,529  
12 1951 Bennie's Team KDUO 0:55:35,334 0:26:56,476 05:26,557 0:23:12,301 27 50,698 26,3  
13 1952 De Albrachies KDUO 0:56:41,549 0:26:34,526 05:10,077 0:24:56,946 27 50,907 26,192  
14 1973 Westerhoeve 2 Kees/Jantien KDUO 0:57:04,064 0:29:06,080 04:05,410 0:23:52,574 27 51,843 25,719  
15 1962 One2one KDUO 0:57:22,832 0:28:01,721 06:52,871 0:22:28,240 27 49,13 27,139  
16 1966 Strong Together KDUO 0:57:55,415 0:31:11,762 05:42,795 0:21:00,858 27 44,307 30,093  
17 1969 Team Ketting KDUO 0:59:48,202 0:29:09,202 06:20,750 0:24:18,250 27 48,39 27,554  
18 1955 Gouwe Ouwe KDUO 1:01:25,954 0:33:20,312 04:38,736 0:23:26,906 27 51,828 25,726  
19 1968 Team Bro-Sis KDUO 1:02:08,761 0:32:59,580 06:41,304 0:22:27,877 27 46,025 28,97  
20 1967 Team Berg KDUO 1:03:34,897 0:23:07,081 05:11,405 0:35:16,411 27 01:13,0 18,26  
21 1971 Thefrogs KDUO 1:06:52,059 0:35:17,658 08:11,874 0:23:22,527 27 52,022 25,63  
22 1956 HerMar KDUO 1:06:53,077 0:35:18,327 08:11,488 0:23:23,262 27 51,912 25,684  
23 1957 Knollenburg KDUO 1:18:11,466 0:38:49,847 07:22,080 0:31:59,539 27 01:10,8 18,824  
24 1970 The Incredibles KDUO 0:50:53,577 0:27:29,314 06:05,840 0:17:18,423 2 17:18,4 1,284  
                       
pos startnr naam categorie totale tijd looptijd  wisseltijd Schaatstijd schaatsronden snelste schaatsronde snelheid  
1 1913 Jeroen Lute KH 0:41:02,688 0:20:40,390 03:33,434 0:16:48,864 27 35,227 37,85  
2 1911 Johan Lek KH 0:41:18,616 0:20:29,986 03:43,611 0:17:05,019 27 37,242 35,802  
3 1909 Hendrik Hoogland KH 0:43:51,138 0:22:22,059 04:22,295 0:17:06,784 27 36,95 36,085  
4 1901 Paul Bierman KH 0:44:13,794 0:21:00,699 04:13,409 0:18:59,686 27 42,023 31,729  
5 1900 Leon Aarts KH 0:44:27,909 0:22:45,703 04:58,493 0:16:43,713 27 35,966 37,072  
6 1904 Co van Bueren KH 0:45:03,998 0:23:17,927 04:48,568 0:16:57,503 27 34,816 38,297  
7 1902 Tim den Braber KH 0:45:05,133 0:22:52,360 05:33,833 0:16:38,940 27 36,558 36,472  
8 1908 Max van Honschoten KH 0:45:05,549 0:21:17,325 06:46,736 0:17:01,488 27 36,472 36,558  
9 1924 Ruud Willems KH 0:49:14,823 0:23:30,669 04:24,358 0:21:19,796 27 42,116 31,659  
10 1916 Eric Tabak KH 0:49:57,401 0:26:09,003 06:27,203 0:17:21,195 27 36,64 36,39  
11 1912 Jorrit de Ligt KH 0:50:35,452 0:24:32,007 05:13,375 0:20:50,070 27 44,63 29,875  
12 1915 Guus Pigge KH 0:50:48,982 0:27:08,900 05:10,693 0:18:29,389 27 36,998 36,038  
13 1921 Koen de Waard KH 0:52:16,030 0:23:15,314 05:33,948 0:23:26,768 27 47,92 27,824  
14 1920 Jesse Vollaard KH 0:52:34,969 0:25:45,566 07:26,884 0:19:22,519 27 41,39 32,214  
15 1907 Sven Heijnen KH 0:54:27,874 0:26:19,871 06:59,427 0:21:08,576 27 42,805 31,149  
16 1918 Richard van der Veldt KH 0:55:03,866 0:25:30,850 06:00,779 0:23:32,237 27 49,598 26,883  
17 1906 Henk van de Grootevheen KH 0:55:39,714 0:28:38,063 04:58,161 0:22:03,490 27 48,557 27,459  
18 1903 Bert van den Broek KH 0:57:59,983 0:29:39,469 06:43,749 0:21:36,765 27 47,043 28,343  
19 1919 Tijmen Vermaas KH 0:58:22,316 0:28:59,497 05:41,994 0:23:40,825 27 50,092 26,618  
20 1917 Pepijn Tenholter KH 0:58:39,617 0:27:26,980 06:40,856 0:24:31,781 27 50,628 26,336  
21 1910 Jako Langeveld KH 0:59:11,758 0:30:19,993 06:38,369 0:22:13,396 27 46,688 28,558  
22 1923 Roel van der Wiele KH 1:01:59,645 0:30:01,636 06:58,945 0:24:59,064 27 52,605 25,346  
23 1905 Huib van Dijk KH 1:19:38,806 0:35:22,811 11:52,360 0:32:23,635 27 01:08,4 19,497  
24 1914 Frans Muus KH 0:59:22,417 0:27:55,150 07:18,385 0:24:08,882 25 48,482 27,502  
25 1922 Niels de Water KH DNS              
                       
pos startnr naam categorie totale tijd looptijd  wisseltijd Schaatstijd schaatsronden  1e ronde lopen2e ronde lopen snelheid
1 1851 Laura Gorter LD 1:27:21,430 0:45:37,094 04:56,036 0:36:48,300 54 0:21:51,035 0:23:46,059 34,943
2 1855 Geke Venema LD 1:34:08,004 0:50:03,799 05:45,568 0:38:18,637 54 0:24:13,985 0:25:49,814 32,635
3 1858 Annelies Vrancke LD 1:38:38,552 0:50:49,860 04:38,198 0:43:10,494 54 0:24:47,039 0:26:02,821 29,612
4 1857 Marion Visser LD 1:45:35,949 0:57:21,193 05:44,301 0:42:30,455 54 0:28:16,735 0:29:04,458 30,158
5 1852 Yvonne de Jong LD 1:46:22,381 0:50:41,158 06:00,804 0:49:40,419 54 0:24:55,780 0:25:45,378 25,172
6 1856 José Vilten LD 1:50:42,390 0:56:55,703 06:12,650 0:47:34,037 54 0:27:24,923 0:29:30,780 27,403
7 1850 Anouk Drent LD 1:47:43,263 0:59:02,669 04:34,696 0:44:05,898 53 0:29:06,703 0:29:55,966 29,853
8 1853 Adinda Klijn LD 1:54:35,216 1:04:34,058 05:58,068 0:44:03,090 47 0:30:18,296 0:34:15,762 27,636
9 1854 Misja Pool LD DNS              
                       
pos startnr naam categorie totale tijd looptijd  wisseltijd Schaatstijd schaatsronden  1e ronde lopen2e ronde lopen snelheid
1 1890 De Doordouwers LDD 1:53:12,042 1:01:47,035 05:04,921 0:46:20,086 54 0:29:49,630 0:31:57,405 28,718
2 1891 Kapteintjes LDD DNF   13:56,364 0:45:58,583 54 0:44:57,021   28,699
                       
pos startnr naam categorie totale tijd looptijd  wisseltijd Schaatstijd schaatsronden  1e ronde lopen2e ronde lopen snelheid
1 1896 Duo Sportivo LDG 1:40:47,880 0:51:55,130 05:24,318 0:43:28,432 54 0:25:11,560 0:26:43,570 29,661
2 1897 Kuiper LDG 1:49:10,882 1:04:04,537 06:14,439 0:38:51,906 54 0:31:11,012 0:32:53,525 33,323
3 1895 De Volhouwers LDG 1:51:09,311 1:03:37,774 05:10,792 0:42:20,745 54 0:31:06,685 0:32:31,089 30,058
4 1898 Team TedGroot LDG DNF 1:03:56,072       0:31:13,708 0:32:42,364  
                       
pos startnr naam categorie totale tijd looptijd  wisseltijd Schaatstijd schaatsronden  1e ronde lopen2e ronde lopen snelheid
1 1872 De Titelverdedigers LDH 1:17:22,051 0:41:24,831 04:00,214 0:31:57,006 54 0:20:20,129 0:21:04,702 42,129
2 1870 De Badgasten LDH 1:19:35,729 0:39:44,390 03:37,561 0:36:13,778 54 0:19:19,162 0:20:25,228 34,767
3 1876 Maximamaal LDH 1:20:43,936 0:43:02,026 04:07,990 0:33:33,920 54 0:20:23,104 0:22:38,922 38,701
4 1874 Kleverlaan.nl LDH 1:22:15,890 0:42:02,061 04:26,206 0:35:47,623 54 0:20:19,189 0:21:42,872 35,829
5 1882 Westerhoeve 1 LDH 1:27:01,908 0:43:23,145 03:05,485 0:40:33,278 54 0:20:47,985 0:22:35,160 32,454
6 1880 The Oldies LDH 1:38:33,236 0:53:43,789 04:46,149 0:40:03,298 54 0:26:41,751 0:27:02,038 33,673
7 1879 Team GodenZoon LDH 1:39:02,043 0:49:37,100 05:29,733 0:43:55,210 54 0:23:40,405 0:25:56,695 30,979
8 1873 Demaco LDH 1:40:47,971 0:57:02,204 05:25,202 0:38:20,565 54 0:27:53,314 0:29:08,890 33,193
9 1877 Sengers /Duijn LDH 1:45:40,237 0:58:59,892 04:19,500 0:42:20,845 54 0:29:29,392 0:29:30,500 30,66
10 1881 Van Grevenbroek LDH 1:48:07,745 0:52:22,480 04:52,667 0:50:52,598 54 0:25:54,236 0:26:28,244 26,367
11 1875 Kuka LDH 1:23:44,730 0:44:33,213 03:39,565 0:35:31,952 53 0:21:16,915 0:23:16,298 34,643
12 1871 De Bikkels LDH 1:25:03,296 0:47:22,099 04:30,595 0:33:10,602 53 0:22:23,980 0:24:58,119 39,211
13 1878 Superezels LDH DNS              
                       
pos startnr naam categorie totale tijd looptijd  wisseltijd Schaatstijd schaatsronden  1e ronde lopen2e ronde lopen snelheid
1 1833 Teun Sweere LH 1:17:24,551 0:41:14,166 04:10,709 0:31:59,676 54 0:19:37,549 0:21:36,617 40,351
2 1812 Jack van Honschoten LH 1:24:21,218 0:44:22,499 04:39,061 0:35:19,658 54 0:21:22,643 0:22:59,856 37,797
3 1836 Jan van der Veer LH 1:25:17,158 0:42:49,149 04:42,502 0:37:45,507 54 0:20:26,045 0:22:23,104 34,133
4 1834 Her Tesselaar LH 1:28:07,851 0:45:37,631 04:04,787 0:38:25,433 54 0:21:56,733 0:23:40,898 34,238
5 1801 Hans Bader LH 1:28:23,940 0:41:33,927 05:04,342 0:41:45,671 54 0:19:52,954 0:21:40,973 30,412
6 1814 Jeffrey van Horn LH 1:28:33,258 0:41:24,167 05:22,213 0:41:46,878 54 0:19:42,228 0:21:41,939 30,351
7 1842 Melvin van Zanten LH 1:28:54,911 0:46:38,498 05:52,679 0:36:23,734 54 0:22:02,490 0:24:36,008 34,897
8 1816 Robert van der Kaaden LH 1:33:12,020 0:50:45,488 04:27,333 0:37:59,199 54 0:24:55,385 0:25:50,103 32,645
9 1835 Siem Tesselaar LH 1:33:16,366 0:50:04,904 04:45,863 0:38:25,599 54 0:23:32,407 0:26:32,497 33,163
10 1809 Michael Egberts LH 1:34:41,034 0:50:55,905 05:00,384 0:38:44,745 54 0:24:56,230 0:25:59,675 33,12
11 1823 Aldo Looijenga LH 1:35:54,855 0:48:15,651 05:47,141 0:41:52,063 54 0:23:15,963 0:24:59,688 30,704
12 1824 Jan van der Meij LH 1:35:59,624 0:48:44,050 04:53,896 0:42:21,678 54 0:24:08,780 0:24:35,270 29,997
13 1811 Meine Hoitsma LH 1:38:17,892 0:51:10,744 05:28,972 0:41:38,176 54 0:24:54,934 0:26:15,810 29,913
14 1807 Marcel Clement LH 1:38:17,912 0:48:59,192 05:21,715 0:43:57,005 54 0:23:19,590 0:25:39,602 29,476
15 1830 Tijs Rutten LH 1:38:18,760 0:49:38,292 04:55,562 0:43:44,906 54 0:24:12,376 0:25:25,916 29,963
16 1815 Pieter de Jong LH 1:40:27,745 0:54:07,995 05:40,217 0:40:39,533 54 0:26:30,552 0:27:37,443 33,324
17 1841 Hans van Wijk LH 1:40:46,097 0:56:11,958 06:11,412 0:38:22,727 54 0:26:24,316 0:29:47,642 33,254
18 1808 Remco Dijkstra LH 1:42:57,920 0:50:49,144 06:15,511 0:45:53,265 54 0:24:29,139 0:26:20,005 27,838
19 1826 Michiel van Niekerk LH 1:42:58,202 0:48:43,870 07:03,240 0:47:11,092 54 0:23:20,225 0:25:23,645 28,244
20 1840 Gerben van der Weij LH 1:42:58,690 0:50:23,818 04:52,338 0:47:42,534 54 0:24:47,981 0:25:35,837 27,747
21 1838 Theo Versteegen LH 1:43:58,957 0:50:55,058 08:40,537 0:44:23,362 54 0:25:13,737 0:25:41,321 28,881
22 1817 Roel de Kruif LH 1:44:44,717 0:52:11,669 06:49,829 0:45:43,219 54 0:25:50,380 0:26:21,289 28,782
23 1837 Piet Veldt LH 1:45:36,569 0:56:23,819 05:01,490 0:44:11,260 54 0:27:47,060 0:28:36,759 28,831
24 1802 Clemens Beemsterboer LH 1:47:11,989 0:57:32,212 07:15,879 0:42:23,898 54 0:28:20,298 0:29:11,914 30,156
25 1805 Eduard Borst LH 1:47:12,316 0:57:22,790 05:42,840 0:44:06,686 54 0:27:42,826 0:29:39,964 29,906
26 1803 Ad Beers LH 1:48:25,522 0:54:38,923 07:04,447 0:46:42,152 54 0:26:41,467 0:27:57,456 27,593
27 1800 Gert-Jan Appelman LH 1:50:41,911 0:56:55,151 06:12,947 0:47:33,813 54 0:27:24,364 0:29:30,787 27,452
28 1810 Nico Groot LH 1:52:16,092 0:57:20,643 07:11,266 0:47:44,183 54 0:28:17,051 0:29:03,592 27,617
29 1828 Erik Nijland LH 1:52:44,302 1:05:18,532 07:19,599 0:40:06,171 54 0:28:02,696 0:37:15,836 33,382
30 1822 Jan van Loenen LH 1:29:37,173 0:48:01,997 05:06,339 0:36:28,837 52 0:23:02,543 0:24:59,454 32,573
31 1818 Peter de Kruijk LH 1:34:53,113 0:46:14,451 06:23,872 0:42:14,790 52 0:22:13,724 0:24:00,727 31,346
32 1827 Erik Nijenhuis LH 1:54:34,294 0:59:28,418 06:00,482 0:49:05,394 52 0:29:06,287 0:30:22,131 26,744
33 1806 Jan Bos LH 1:55:07,426 0:59:17,679 07:39,756 0:48:09,991 51 0:28:16,244 0:31:01,435 27,623
34 1804 Robert Blommert LH 1:53:13,153 1:05:13,146 10:22,729 0:37:37,278 34 0:31:18,395 0:33:54,751 22,752
  1813 René Hoogland LH DNS              
  1819 Joost Kwakman LH DNS              
  1820 Henk van Laar LH DNS              
  1821 Olvert-Jan Lap LH DNS              
  1825 Kurt van de Nes LH DNS              
  1832 Rutger van Suchtelen LH DNS              
  1839 Patrick de Vries LH DNS              


Definitieve uitslag plus tussentijden

Toelichting: wisseltijd is lopen vanaf de brug t/m eerste schaatsronde
pos startnr naam categorie totale tijd looptijd  wisseltijd Schaatstijd schaatsronden snelste schaatsronde snelheid  
1 1936 Eline Lute-Kuin KD 0:43:14,230 0:21:56,467 04:06,044 0:17:11,719 27 37,461 35,593  
2 1933 Willeke Koers KD 0:48:33,732 0:25:48,874 05:20,486 0:17:24,372 27 36,744 36,287  
3 1937 Rina Molenaar KD 0:51:22,415 0:27:25,601 05:23,280 0:18:33,534 27 38,243 34,865  
4 1934 Angelique Kuipers KD 0:53:18,829 0:25:11,348 05:34,482 0:22:32,999 27 48,472 27,507  
5 1938 Mieke van de Poll KD 0:56:05,086 0:29:17,687 06:11,211 0:20:36,188 27 45,383 29,38  
6 1940 Ingrid Tielemans KD 1:01:32,726 0:30:40,955 06:48,335 0:24:03,436 27 51,953 25,664  
7 1931 Miranda Buur KD 1:14:20,462 0:35:52,173 07:44,288 0:30:44,001 27 01:09,2 19,268  
8 1932 Renate Heijstra KD 1:14:22,284 0:30:47,533 08:37,648 0:34:57,103 27 01:14,6 17,88  
9 1939 Marije Roozendaal KD 1:19:39,025 0:35:22,861 11:52,594 0:32:23,570 27 01:08,3 19,512  
10 1930 Carla Aalders KD 0:58:04,544 0:27:53,711 06:32,326 0:23:38,507 26 51,864 25,708  
11 1935 Amy van der Luit KD DNS              
12 1941 Liselotte Verdoorn KD DNS              
                       
pos startnr naam categorie totale tijd looptijd  wisseltijd Schaatstijd schaatsronden snelste schaatsronde snelheid  
1 1964 Rijsracers KDUO 0:39:49,039 0:19:36,333 04:04,347 0:16:08,359 27 35,935 37,104  
2 1963 Reijnders &Co KDUO 0:40:41,328 0:19:50,494 03:50,538 0:17:00,296 27 36,939 36,096  
3 1961 Old Travellers KDUO 0:41:18,748 0:20:18,241 03:52,218 0:17:08,289 27 37,196 35,846  
4 1953 De Hertjes KDUO 0:42:35,221 0:21:54,872 03:45,199 0:16:55,150 27 35,529 37,528  
5 1965 Sofati KDUO 0:43:29,800 0:19:19,207 04:02,514 0:20:08,079 27 44,804 29,759  
6 1960 Mannen MetBaarden KDUO 0:48:03,371 0:21:18,203 05:46,734 0:20:58,434 27 41,712 31,965  
7 1959 Krasse Knarren KDUO 0:49:47,242 0:24:56,172 04:39,478 0:20:11,592 27 38,686 34,466  
8 1950 Benmarije KDUO 0:50:42,072 0:27:03,812 06:03,878 0:17:34,382 27 36,524 36,506  
9 1972 Walvaartjes KDUO 0:51:01,826 0:25:36,866 05:02,564 0:20:22,396 27 41,996 31,749  
10 1954 Goldebeld KDUO 0:52:32,631 0:21:20,216 04:51,632 0:26:20,783 27 55,274 24,122  
11 1958 Komt Goed KDUO 0:53:44,112 0:26:54,376 04:46,705 0:22:03,031 27 48,433 27,529  
12 1951 Bennie's Team KDUO 0:55:35,334 0:26:56,476 05:26,557 0:23:12,301 27 50,698 26,3  
13 1952 De Albrachies KDUO 0:56:41,549 0:26:34,526 05:10,077 0:24:56,946 27 50,907 26,192  
14 1973 Westerhoeve 2 Kees/Jantien KDUO 0:57:04,064 0:29:06,080 04:05,410 0:23:52,574 27 51,843 25,719  
15 1962 One2one KDUO 0:57:22,832 0:28:01,721 06:52,871 0:22:28,240 27 49,13 27,139  
16 1966 Strong Together KDUO 0:57:55,415 0:31:11,762 05:42,795 0:21:00,858 27 44,307 30,093  
17 1969 Team Ketting KDUO 0:59:48,202 0:29:09,202 06:20,750 0:24:18,250 27 48,39 27,554  
18 1955 Gouwe Ouwe KDUO 1:01:25,954 0:33:20,312 04:38,736 0:23:26,906 27 51,828 25,726  
19 1968 Team Bro-Sis KDUO 1:02:08,761 0:32:59,580 06:41,304 0:22:27,877 27 46,025 28,97  
20 1967 Team Berg KDUO 1:03:34,897 0:23:07,081 05:11,405 0:35:16,411 27 01:13,0 18,26  
21 1971 Thefrogs KDUO 1:06:52,059 0:35:17,658 08:11,874 0:23:22,527 27 52,022 25,63  
22 1956 HerMar KDUO 1:06:53,077 0:35:18,327 08:11,488 0:23:23,262 27 51,912 25,684  
23 1957 Knollenburg KDUO 1:18:11,466 0:38:49,847 07:22,080 0:31:59,539 27 01:10,8 18,824  
24 1970 The Incredibles KDUO 0:50:53,577 0:27:29,314 06:05,840 0:17:18,423 2 17:18,4 1,284  
                       
pos startnr naam categorie totale tijd looptijd  wisseltijd Schaatstijd schaatsronden snelste schaatsronde snelheid  
1 1913 Jeroen Lute KH 0:41:02,688 0:20:40,390 03:33,434 0:16:48,864 27 35,227 37,85  
2 1911 Johan Lek KH 0:41:18,616 0:20:29,986 03:43,611 0:17:05,019 27 37,242 35,802  
3 1909 Hendrik Hoogland KH 0:43:51,138 0:22:22,059 04:22,295 0:17:06,784 27 36,95 36,085  
4 1901 Paul Bierman KH 0:44:13,794 0:21:00,699 04:13,409 0:18:59,686 27 42,023 31,729  
5 1900 Leon Aarts KH 0:44:27,909 0:22:45,703 04:58,493 0:16:43,713 27 35,966 37,072  
6 1904 Co van Bueren KH 0:45:03,998 0:23:17,927 04:48,568 0:16:57,503 27 34,816 38,297  
7 1902 Tim den Braber KH 0:45:05,133 0:22:52,360 05:33,833 0:16:38,940 27 36,558 36,472  
8 1908 Max van Honschoten KH 0:45:05,549 0:21:17,325 06:46,736 0:17:01,488 27 36,472 36,558  
9 1924 Ruud Willems KH 0:49:14,823 0:23:30,669 04:24,358 0:21:19,796 27 42,116 31,659  
10 1916 Eric Tabak KH 0:49:57,401 0:26:09,003 06:27,203 0:17:21,195 27 36,64 36,39  
11 1912 Jorrit de Ligt KH 0:50:35,452 0:24:32,007 05:13,375 0:20:50,070 27 44,63 29,875  
12 1915 Guus Pigge KH 0:50:48,982 0:27:08,900 05:10,693 0:18:29,389 27 36,998 36,038  
13 1921 Koen de Waard KH 0:52:16,030 0:23:15,314 05:33,948 0:23:26,768 27 47,92 27,824  
14 1920 Jesse Vollaard KH 0:52:34,969 0:25:45,566 07:26,884 0:19:22,519 27 41,39 32,214  
15 1907 Sven Heijnen KH 0:54:27,874 0:26:19,871 06:59,427 0:21:08,576 27 42,805 31,149  
16 1918 Richard van der Veldt KH 0:55:03,866 0:25:30,850 06:00,779 0:23:32,237 27 49,598 26,883  
17 1906 Henk van de Grootevheen KH 0:55:39,714 0:28:38,063 04:58,161 0:22:03,490 27 48,557 27,459  
18 1903 Bert van den Broek KH 0:57:59,983 0:29:39,469 06:43,749 0:21:36,765 27 47,043 28,343  
19 1919 Tijmen Vermaas KH 0:58:22,316 0:28:59,497 05:41,994 0:23:40,825 27 50,092 26,618  
20 1917 Pepijn Tenholter KH 0:58:39,617 0:27:26,980 06:40,856 0:24:31,781 27 50,628 26,336  
21 1910 Jako Langeveld KH 0:59:11,758 0:30:19,993 06:38,369 0:22:13,396 27 46,688 28,558  
22 1923 Roel van der Wiele KH 1:01:59,645 0:30:01,636 06:58,945 0:24:59,064 27 52,605 25,346  
23 1905 Huib van Dijk KH 1:19:38,806 0:35:22,811 11:52,360 0:32:23,635 27 01:08,4 19,497  
24 1914 Frans Muus KH 0:59:22,417 0:27:55,150 07:18,385 0:24:08,882 25 48,482 27,502  
25 1922 Niels de Water KH DNS              
                       
pos startnr naam categorie totale tijd looptijd  wisseltijd Schaatstijd schaatsronden  1e ronde lopen2e ronde lopen snelheid
1 1851 Laura Gorter LD 1:27:21,430 0:45:37,094 04:56,036 0:36:48,300 54 0:21:51,035 0:23:46,059 34,943
2 1855 Geke Venema LD 1:34:08,004 0:50:03,799 05:45,568 0:38:18,637 54 0:24:13,985 0:25:49,814 32,635
3 1858 Annelies Vrancke LD 1:38:38,552 0:50:49,860 04:38,198 0:43:10,494 54 0:24:47,039 0:26:02,821 29,612
4 1857 Marion Visser LD 1:45:35,949 0:57:21,193 05:44,301 0:42:30,455 54 0:28:16,735 0:29:04,458 30,158
5 1852 Yvonne de Jong LD 1:46:22,381 0:50:41,158 06:00,804 0:49:40,419 54 0:24:55,780 0:25:45,378 25,172
6 1856 José Vilten LD 1:50:42,390 0:56:55,703 06:12,650 0:47:34,037 54 0:27:24,923 0:29:30,780 27,403
7 1850 Anouk Drent LD 1:47:43,263 0:59:02,669 04:34,696 0:44:05,898 53 0:29:06,703 0:29:55,966 29,853
8 1853 Adinda Klijn LD 1:54:35,216 1:04:34,058 05:58,068 0:44:03,090 47 0:30:18,296 0:34:15,762 27,636
9 1854 Misja Pool LD DNS              
                       
pos startnr naam categorie totale tijd looptijd  wisseltijd Schaatstijd schaatsronden  1e ronde lopen2e ronde lopen snelheid
1 1890 De Doordouwers LDD 1:53:12,042 1:01:47,035 05:04,921 0:46:20,086 54 0:29:49,630 0:31:57,405 28,718
2 1891 Kapteintjes LDD DNF   13:56,364 0:45:58,583 54 0:44:57,021   28,699
                       
pos startnr naam categorie totale tijd looptijd  wisseltijd Schaatstijd schaatsronden  1e ronde lopen2e ronde lopen snelheid
1 1896 Duo Sportivo LDG 1:40:47,880 0:51:55,130 05:24,318 0:43:28,432 54 0:25:11,560 0:26:43,570 29,661
2 1897 Kuiper LDG 1:49:10,882 1:04:04,537 06:14,439 0:38:51,906 54 0:31:11,012 0:32:53,525 33,323
3 1895 De Volhouwers LDG 1:51:09,311 1:03:37,774 05:10,792 0:42:20,745 54 0:31:06,685 0:32:31,089 30,058
4 1898 Team TedGroot LDG DNF 1:03:56,072       0:31:13,708 0:32:42,364  
                       
pos startnr naam categorie totale tijd looptijd  wisseltijd Schaatstijd schaatsronden  1e ronde lopen2e ronde lopen snelheid
1 1872 De Titelverdedigers LDH 1:17:22,051 0:41:24,831 04:00,214 0:31:57,006 54 0:20:20,129 0:21:04,702 42,129
2 1870 De Badgasten LDH 1:19:35,729 0:39:44,390 03:37,561 0:36:13,778 54 0:19:19,162 0:20:25,228 34,767
3 1876 Maximamaal LDH 1:20:43,936 0:43:02,026 04:07,990 0:33:33,920 54 0:20:23,104 0:22:38,922 38,701
4 1874 Kleverlaan.nl LDH 1:22:15,890 0:42:02,061 04:26,206 0:35:47,623 54 0:20:19,189 0:21:42,872 35,829
5 1882 Westerhoeve 1 LDH 1:27:01,908 0:43:23,145 03:05,485 0:40:33,278 54 0:20:47,985 0:22:35,160 32,454
6 1880 The Oldies LDH 1:38:33,236 0:53:43,789 04:46,149 0:40:03,298 54 0:26:41,751 0:27:02,038 33,673
7 1879 Team GodenZoon LDH 1:39:02,043 0:49:37,100 05:29,733 0:43:55,210 54 0:23:40,405 0:25:56,695 30,979
8 1873 Demaco LDH 1:40:47,971 0:57:02,204 05:25,202 0:38:20,565 54 0:27:53,314 0:29:08,890 33,193
9 1877 Sengers /Duijn LDH 1:45:40,237 0:58:59,892 04:19,500 0:42:20,845 54 0:29:29,392 0:29:30,500 30,66
10 1881 Van Grevenbroek LDH 1:48:07,745 0:52:22,480 04:52,667 0:50:52,598 54 0:25:54,236 0:26:28,244 26,367
11 1875 Kuka LDH 1:23:44,730 0:44:33,213 03:39,565 0:35:31,952 53 0:21:16,915 0:23:16,298 34,643
12 1871 De Bikkels LDH 1:25:03,296 0:47:22,099 04:30,595 0:33:10,602 53 0:22:23,980 0:24:58,119 39,211
13 1878 Superezels LDH DNS              
                       
pos startnr naam categorie totale tijd looptijd  wisseltijd Schaatstijd schaatsronden  1e ronde lopen2e ronde lopen snelheid
1 1833 Teun Sweere LH 1:17:24,551 0:41:14,166 04:10,709 0:31:59,676 54 0:19:37,549 0:21:36,617 40,351
2 1812 Jack van Honschoten LH 1:24:21,218 0:44:22,499 04:39,061 0:35:19,658 54 0:21:22,643 0:22:59,856 37,797
3 1836 Jan van der Veer LH 1:25:17,158 0:42:49,149 04:42,502 0:37:45,507 54 0:20:26,045 0:22:23,104 34,133
4 1834 Her Tesselaar LH 1:28:07,851 0:45:37,631 04:04,787 0:38:25,433 54 0:21:56,733 0:23:40,898 34,238
5 1801 Hans Bader LH 1:28:23,940 0:41:33,927 05:04,342 0:41:45,671 54 0:19:52,954 0:21:40,973 30,412
6 1814 Jeffrey van Horn LH 1:28:33,258 0:41:24,167 05:22,213 0:41:46,878 54 0:19:42,228 0:21:41,939 30,351
7 1842 Melvin van Zanten LH 1:28:54,911 0:46:38,498 05:52,679 0:36:23,734 54 0:22:02,490 0:24:36,008 34,897
8 1816 Robert van der Kaaden LH 1:33:12,020 0:50:45,488 04:27,333 0:37:59,199 54 0:24:55,385 0:25:50,103 32,645
9 1835 Siem Tesselaar LH 1:33:16,366 0:50:04,904 04:45,863 0:38:25,599 54 0:23:32,407 0:26:32,497 33,163
10 1809 Michael Egberts LH 1:34:41,034 0:50:55,905 05:00,384 0:38:44,745 54 0:24:56,230 0:25:59,675 33,12
11 1823 Aldo Looijenga LH 1:35:54,855 0:48:15,651 05:47,141 0:41:52,063 54 0:23:15,963 0:24:59,688 30,704
12 1824 Jan van der Meij LH 1:35:59,624 0:48:44,050 04:53,896 0:42:21,678 54 0:24:08,780 0:24:35,270 29,997
13 1811 Meine Hoitsma LH 1:38:17,892 0:51:10,744 05:28,972 0:41:38,176 54 0:24:54,934 0:26:15,810 29,913
14 1807 Marcel Clement LH 1:38:17,912 0:48:59,192 05:21,715 0:43:57,005 54 0:23:19,590 0:25:39,602 29,476
15 1830 Tijs Rutten LH 1:38:18,760 0:49:38,292 04:55,562 0:43:44,906 54 0:24:12,376 0:25:25,916 29,963
16 1815 Pieter de Jong LH 1:40:27,745 0:54:07,995 05:40,217 0:40:39,533 54 0:26:30,552 0:27:37,443 33,324
17 1841 Hans van Wijk LH 1:40:46,097 0:56:11,958 06:11,412 0:38:22,727 54 0:26:24,316 0:29:47,642 33,254
18 1808 Remco Dijkstra LH 1:42:57,920 0:50:49,144 06:15,511 0:45:53,265 54 0:24:29,139 0:26:20,005 27,838
19 1826 Michiel van Niekerk LH 1:42:58,202 0:48:43,870 07:03,240 0:47:11,092 54 0:23:20,225 0:25:23,645 28,244
20 1840 Gerben van der Weij LH 1:42:58,690 0:50:23,818 04:52,338 0:47:42,534 54 0:24:47,981 0:25:35,837 27,747
21 1838 Theo Versteegen LH 1:43:58,957 0:50:55,058 08:40,537 0:44:23,362 54 0:25:13,737 0:25:41,321 28,881
22 1817 Roel de Kruif LH 1:44:44,717 0:52:11,669 06:49,829 0:45:43,219 54 0:25:50,380 0:26:21,289 28,782
23 1837 Piet Veldt LH 1:45:36,569 0:56:23,819 05:01,490 0:44:11,260 54 0:27:47,060 0:28:36,759 28,831
24 1802 Clemens Beemsterboer LH 1:47:11,989 0:57:32,212 07:15,879 0:42:23,898 54 0:28:20,298 0:29:11,914 30,156
25 1805 Eduard Borst LH 1:47:12,316 0:57:22,790 05:42,840 0:44:06,686 54 0:27:42,826 0:29:39,964 29,906
26 1803 Ad Beers LH 1:48:25,522 0:54:38,923 07:04,447 0:46:42,152 54 0:26:41,467 0:27:57,456 27,593
27 1800 Gert-Jan Appelman LH 1:50:41,911 0:56:55,151 06:12,947 0:47:33,813 54 0:27:24,364 0:29:30,787 27,452
28 1810 Nico Groot LH 1:52:16,092 0:57:20,643 07:11,266 0:47:44,183 54 0:28:17,051 0:29:03,592 27,617
29 1828 Erik Nijland LH 1:52:44,302 1:05:18,532 07:19,599 0:40:06,171 54 0:28:02,696 0:37:15,836 33,382
30 1822 Jan van Loenen LH 1:29:37,173 0:48:01,997 05:06,339 0:36:28,837 52 0:23:02,543 0:24:59,454 32,573
31 1818 Peter de Kruijk LH 1:34:53,113 0:46:14,451 06:23,872 0:42:14,790 52 0:22:13,724 0:24:00,727 31,346
32 1827 Erik Nijenhuis LH 1:54:34,294 0:59:28,418 06:00,482 0:49:05,394 52 0:29:06,287 0:30:22,131 26,744
33 1806 Jan Bos LH 1:55:07,426 0:59:17,679 07:39,756 0:48:09,991 51 0:28:16,244 0:31:01,435 27,623
34 1804 Robert Blommert LH 1:53:13,153 1:05:13,146 10:22,729 0:37:37,278 34 0:31:18,395 0:33:54,751 22,752
  1813 René Hoogland LH DNS              
  1819 Joost Kwakman LH DNS              
  1820 Henk van Laar LH DNS              
  1821 Olvert-Jan Lap LH DNS              
  1825 Kurt van de Nes LH DNS              
  1832 Rutger van Suchtelen LH DNS              
  1839 Patrick de Vries LH DNS